file RCEP v roce 2019

Více
20. zář 2018 08:10 - 05. lis 2018 18:10 #20957 od Pavel Hloušek
RCEP v roce 2019 vytvořil uživatel Pavel Hloušek
zdravím všechny příznivce a potenciální pořadatele této relaxační kategorie :) V tuto chvíli se pokouším zjistit, jestli by v kalendáři modelářských akcí SMČR pro r 2019 mohla být zařazena kolonka ,,klubové soutěže" ( dle Sp. řádu ) a v ní potom RCEP. To aby sme tyto akce (neofiko soutěže) nemuseli vyhledávat mezi akcemi typu ples, drakiáda, školení atd. Zatím to ale bohužel moc nevypadá. Pokud by to tedy zůstalo při starém, budou tyto soutěže uvedeny v ,,ostatních akcích"

V příštím roce přibude k tradičním lokalitám ještě Třebíč a Česká Třebová. V případě Třebíče došlo k dohodě s námi (Náměští) a soutěže budeme mít v jeden víkend, aby bylo možné přespat a přejet těch pár kilometrů. Kvůli přehledu pro ostatní tedy tyto termíny (průběžně doplňuju):

7.4. 2019 - Lúka RCEP

28.4. 2019 - Náměšť n/Osl RCEP

2.6. 2019 - Uničov RCEP

8.-9.6. 2019 - Náměšť n/Osl ( RCEO+RCEP )

29.6. 2018 - Trnávka RCEP
30.6. 2018 - Litovel RCEP

14.7. 2018 - Litovel RCEP

4.8. 2018 - Trnávka RCEP

11.8. 2019 - Č. Třebová RCEP

17.8. 2019 - Třebíč RCEP
18.8. 2019 - Náměšť n/Osl RCEP

15.9. 2019 - Uničov RCEP

21.9. 2019 - Třebíč RCEP
22.9. 2019 - Náměšť n/Osl RCEP

30.9. 2018 - Trnávka RCEP

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:
Poslední změna: 05. lis 2018 18:10 uživatelem Pavel Hloušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
20. zář 2018 11:26 #20958 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEP v roce 2019
Pavle a co kdybys udělal jednu ze dvou rozumných variant:

1. Vykašlal se na to a pochopil, že jedeš na mrtvém koni (preferované :-) )
2. Anebo když si to nedáš vymluvit, tak že bys pěkně poslal na šéftrenéra Radka Novotného návrh pravidel RCEP k projednání a případně získání statutu "prozatimní"

Jak se k tomu Radek a další lidi postaví netuší, ale každopádně toto je standardní postup v rámci sportovního řádu SMČR, který mi dává nesrovnatelně větší smysl než vymýšlení už nejen nové kategorie, ale dokonce i nové "skupiny kategorií" :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 12:11 #20959 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma RCEP v roce 2019
No nevím, jestli ten kůň je zase až tak mrtvý. Soutěže F5J v ČR se dají spočítat na jedné ruce a kategorie se začíná dostávat do extrému, hlavně co se týče výšky. A pokud budu mluvit za sebe, tak nemám čas trénovat ( jdu tak 4x do roka), takže na F5J soutěži dělám "křoví" ostatním.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:05 - 20. zář 2018 13:06 #20960 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEP v roce 2019
Tak on ten můj příspěvek měl i druhou půlku, která zas tak negativní nebyla, spíše naopak :-)

Jinak ale musím konstatovat, že když se tu popisovaly postřehy po sezóně, tak popsané problémy bylo přesně to, co jsem psal už před 2-3 lety s tím, že jsme si s tím prošli ještě než vůbec F5J vzniklo a uvažovalo se tehdy právě o ALES konceptu.
Bohužel to nikdo tehdy nechtěl slyšet...
Poslední změna: 20. zář 2018 13:06 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:18 - 20. zář 2018 13:20 #20961 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Jak už sem tu někde zmínil, vyzkoušel sem letos RCEV i F5J. Větší extrém sem zažil u RCEV, v Pace se lítalo cca 1-5 m nad lesem. Než sem to pochopil, tak byly první dvě kola v háji. Potom už to šlo, 2x 1000b a jednou skoro 1000. Myslím že 3 éra skončily v lese :) Kdyby se to lítalo někde blíž, tak bych si i dal říct. I tak ale snad příští rok pro zpestření někam zajedu. F5J mě moc neoslnilo, Velké mezinárodní akce a jen pár obyčejných soutěží kdesi daleko.

Já měl Tome nápad, že když už máme ve Sportovním řádu pojem ,,klubové soutěže" tak by se to tam dalo zařadit. Je tady někdo, kdo by mě vysvětlil co to je klubová soutěž? Podle mě je to modelářská akce, ve které se soutěží podle neoficiálních pravidel. Pak by to bylo přesně místo pro RCEP.

Žádost o ofiko zatím tak nějak nepotřebuju. Přišel sem na to, že se zabavíme i bez vyhlašování méněceného mistra republiky a bez zbytečného navyšování počtu soutěžních kategorií. Některým to vadilo tak proč to hrotit.

A já naslouchal, ještě jednou dík všem těm co mě pomohli se zorientovat. Ušetřilo mě to dost času
Poslední změna: 20. zář 2018 13:20 uživatelem Pavel Hloušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:29 #20962 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEP v roce 2019
No ale jaký má tahle logika smysl? Fajn, vydupali jste si kategorii, opravdu pro to něco děláte, v tomhle respekt.
Tak proč neudělat ten další krok a nepředložit pravidla?
I kdyby vás s tím Radek či někdo na svazu vyhodil, tak se nestane nic, naopak bude kladem, že si před předložením určitě pravidla pečlivě projdeš a tohle se pak použije i pro neoficiální akce, takže ani nepůjde o žádnou zbytečnou práci navíc (stejně určitě budeš teď po sezóně revizi dělat).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:43 #20964 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma RCEP v roce 2019

Martin Veleba napsal: ...Soutěže F5J v ČR se dají spočítat na jedné ruce ...

Dvakrát škoda, že některá z nich není v Třebíči nebo Náměšti, na místo některé z těch klubovek "RCEP", lidi by určitě přijeli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 14:38 #20965 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Smysl ? Smysl to má Tome v tom, že nás to baví a k naší spokojenosti nám stačí tak jak to je. Taky tím pádem nepotřebujeme nic někde ,,vydupávat". Nemáme už zkrátka takové ambice, prostě si jen tak na starý kolena blbneme a stačí nám to :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. zář 2018 15:34 #20985 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Tak jedna špatná a jedna dobrá :)
pokus o vytvoření oddílu ,,klubové soutěže,, v kalendáři akcí SMČR pro r 2019 nevyšel. Takže RCEP zapisujte jako ,,ostatní akci,, Ta dobrá je, že kromě Třebíče a Č. Třebové se ozval další klub, takže v příštím roce budou s největší pravděpodobností tři nové lokality. Takže celkem cca 8 lokalit?

Ještě mailová komunikace ohledně toho oddílu klubové soutěže. Odpověď byla řekl bych zcela vyčerpávající :)

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. říj 2018 18:28 #21040 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Poslední novinka. O víkendu se podařilo dospět k dohodě, že restart motoru bude zakázán.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.531 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám