× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Polanecké RCEV 2018

Více
15. dub 2018 19:56 #20180 od Radim Barč
Polanecké RCEV 2018 vytvořil uživatel Radim Barč
Zdravím přátelé a soupeři!
Dovoluji si vás pozvat na Polanecké RCEV 2018.
Propozice zde: www.lmkpolanka.cz/rcev-polanka-propozice-souteze
Aleši, prosím o otevření přihlášek dle propozic. Děkuji RB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
16. dub 2018 07:03 #20184 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Polanecké RCEV 2018

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
Více
02. čen 2018 20:01 #20421 od Kamil Kičmer
Odpověděl Kamil Kičmer pro téma Polanecké RCEV 2018
Děkuji Radimovi a celému týmu LMK Polanka za super soutěž, od začátku až po konec. Vše ve vysokém standartu jako vždy v Polance.
Díky a zase příště.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2018 20:56 #20422 od Jiří Pavelka
Odpověděl Jiří Pavelka pro téma Polanecké RCEV 2018
Také já se připojuji s poděkováním za skvělou organizaci, přípravu techniky, příjezdu i plochy (je málo letišť takto upravených, kde se dá chodit bosky).Jiří

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2018 09:26 #20423 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Polanecké RCEV 2018
Za celý tým děkuji.
A protože prší:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2018 12:48 #20424 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Polanecké RCEV 2018
Paráda, díky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2018 19:41 #20425 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Polanecké RCEV 2018

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2018 20:24 - 03. čen 2018 20:25 #20426 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Polanecké RCEV 2018
Aleši, stalo se to, co předpovídal Petr s Kamilem. Ve dvě zalilo Polanku slunce, Beskydy bouřku přitáhly a létání by naopak bylo velmi zajímavé. Já osobně jsem v tento vývoj počasí nevěřil ani trošičku a předpokládal jsem déšť až do večera. Můj povzdech v článku byl ovlivněný tím, že jsem věděl jak to dopadlo. Na louce jsem sice nehlasoval, ale kdyby jo, asi bych se přidal k většině. Až po bitvě jsem prozřel :-)
Poslední změna: 03. čen 2018 20:25 uživatelem Radim Barč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čen 2018 06:47 #20427 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Polanecké RCEV 2018

Radim Barč napsal: Aleši, stalo se to, co předpovídal Petr s Kamilem. Ve dvě zalilo Polanku slunce, Beskydy bouřku přitáhly a létání by naopak bylo velmi zajímavé. Já osobně jsem v tento vývoj počasí nevěřil ani trošičku a předpokládal jsem déšť až do večera. Můj povzdech v článku byl ovlivněný tím, že jsem věděl jak to dopadlo. Na louce jsem sice nehlasoval, ale kdyby jo, asi bych se přidal k většině. Až po bitvě jsem prozřel :-)


No tak jako pokud by bylo létavo, také bych hlasoval pro "dolítat" ALE to víme všichni bohužel až po bitvě jaks řekl.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.507 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám