× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file F5J Nová Paka 18.5.2019

Více
02. dub 2019 20:29 #21592 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG Air (SORG7)
OK píšu na mail, ale necháme to na zítra ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. dub 2019 19:23 #21661 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG Air (SORG7)
Už se nám to hejbe :)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2019 07:04 #21662 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG Air (SORG7)
Na Hořice už bude fungovat nový SORG?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2019 12:26 #21663 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma SORG Air (SORG7)
Dotaz ke kalendáři soutěží. Když ho spustím, tak mi zhruba po vteřině všechny soutěže zmizí a v okénku "Search Near Location" se objeví přibližná adresa mého bydliště. Do pole "Max Distance" se dá zadat maximálně 100 km. Při listování měsíci jsem zjistil, že v měsíci červnu se mi zobrazili dvě soutěže, které jsou skutečně blíže než 100 km od mého bydliště. Pro zobrazení vzdálenějších soutěží nepomohlo ani zadání ČR do pole "Search by location category". Co s tím, aby se mi zobrazily i soutěže vzdálené více než 100 km. Pokud existuje jednoduché řešení, na které jsem nedokázal přijít, omlouvám se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2019 15:57 #21664 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG Air (SORG7)

Alois Hrabáček napsal: Na Hořice už bude fungovat nový SORG?

Ano. Ostrý test bude teď na Dinu.

Karel Mrázek napsal: Dotaz ke kalendáři soutěží. Když ho spustím, tak mi zhruba po vteřině všechny soutěže zmizí a v okénku "Search Near Location" se objeví přibližná adresa mého bydliště. Do pole "Max Distance" se dá zadat maximálně 100 km. Při listování měsíci jsem zjistil, že v měsíci červnu se mi zobrazili dvě soutěže, které jsou skutečně blíže než 100 km od mého bydliště. Pro zobrazení vzdálenějších soutěží nepomohlo ani zadání ČR do pole "Search by location category". Co s tím, aby se mi zobrazily i soutěže vzdálené více než 100 km. Pokud existuje jednoduché řešení, na které jsem nedokázal přijít, omlouvám se.

Je to tím, že nahoře v adresním řádku (jak píšeš adresu www.stoupak.cz ) je taková tečka, a u ní napsáno "udělení souhlasu ke sledování polohy" nebo něco podobného. Pokud prohlížeči povolíš, aby hlásil kde jsi, tak vyplňuje automaticky všechny fieldy, o kterých ví, že se jedná o polohu.

Za to stoupák výjimečně nemůže :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Karel Mrázek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2019 17:29 #21665 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma SORG Air (SORG7)
Děkuji za vysvětlení. Nešlo by tam přidat ještě vzdálenost větší než 100 km. Do sta kilometrů mám soutěží opravdu minimum.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2019 11:36 #21669 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG Air (SORG7)
Nová verze sorgu k otestování zde : stoupak.cz/sorgair/SorgAir.exe

jinak ad km, zkusím. Jednoduše to ale nejde.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2019 12:16 #21670 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma SORG Air (SORG7)
Pokud to nejde jednoduše tak to nech být. Vyhledávání polohy jsem vypnul a už to funguje. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2019 17:57 #21671 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG Air (SORG7)
Aleši, budou taky trhací kartičky?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. dub 2019 17:58 #21672 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG Air (SORG7)
Zdravím Aleši. Tak jsem zkoušel udělat soutěž v novém SORGU a mně nešlo: poslední v kole a hned první v dalším., Nejde vytisknout seznam soutěžících, Nejdou pořádně vytisknout karty soutěžících, nejsou tam skupiny a startoviště (je tam jen pro první let). Buď to neumím, nebo se to nedá zatím používat? V tom tisku je víc nedostatků. Kartičky pro časoměřiče tam také nejsou.
Vím, že se to testuje tak to jsou připomínky NE Kritika!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.353 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám