× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

lightbulb Licence FAI

Více
15. bře 2019 12:08 #21470 od Petr Cejnar
Odpověděl Petr Cejnar pro téma Licence FAI
Nebudu s tvou úvahou polemizovat. Co je přesné a co není.
Jen pořadatel bude na tobě požadovat prokázání, že máš platnou licenci FAI a toto prokážeš zadáním FAI ID do www stránek FAI. Pouze a jedině zadání FAI ID potvrdí nyní, že máš platnou licenci . Nebudeš mít FAI ID na modelu, musíš vytáhnout nějaké platné potvrzení od FAI, že máš platnou licenci (vytištěné potvrzení od FAI).
Na MS a ME musíš mít na modelu nalepenou kartičku FAI, kde jsou všechny tyto údaje povinné.
A co se týče označení státu - pouze jednou CZE1234 nebo CZE122000.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2019 09:43 #21472 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Licence FAI
Pro Aleše, pokud soutěžící ze zahraničí pošle přihlášku jen s NAC Licence No: tak nejde zaregistrovat! Nevím proč se ta registrace tak zkomplikovala? Po staru to bylo OK a hlavně jednoduché!!! Jako pořadatel nepotřebuji vědět pomalu číslo bot. Stejně to nemám čas všechno kontrolovat!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2019 11:12 #21473 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Tak na jednu stranu tu křičíte, že lidi mají blbé licence, a že nepasují žebříčky, ale když se tomu dá řád, tak zase pro změnu remcáte, že je to komplikované. Co je těžkého napsat místo hromady vykřičníku taky něco konstruktivního hm ? Co Lojzo ?

Poslední dobou mě ty vaše výkřiky "na piču, na hovno, nefunguje" atd fakt už se*ou.

Pro příště bys mohl zkusit třeba :

Aleši, díky za tvou práci, ale co kdyby jsi udělal, že u mezinárodních akcí nebudeš vyžadovat striktně národní licenci (která je nepodstatná), ale zase naopak vyžadoval striktně FAI licence ??

a Aleš by ti napsal :
Lojzku, skvělý nápad ! Je to tam. Děkuji za skvělou myšlenku.

HM ?

Sakra chovejme se k sobě slušně.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2019 16:05 #21474 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Licence FAI
Aleši vůbec na Tebe nenadávám a nikdy !! jsem nenadával, vždy jsme se dohodly, ale jak mám zaregistrovat Byrského z Polska který pošle jen NAC licenci? Já jsem mu napsal ať pošle vše z mezinárodní licence. Zajímavé je, že na české závody stačí česká licence?
Zdravím AH.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2019 16:11 #21475 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Licence FAI
Aleši dík za spolupráci, už se to povedlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2019 17:09 #21476 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI

Alois Hrabáček napsal: Aleši dík za spolupráci, už se to povedlo.

povedlo, protože jsem to upravil tak, že na české soutěže musí být národní , a na "světové" jsou naopak vyžadovány FAI licence

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 08:38 #21477 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Aleši, díky za tvou práci, ale ... ten Lojzův seznam přihlášených je po překlopení trochu zmatek. Většina přihlášených má ve sloupci národní licence překopírovanou licenci NAC FAI a ti kdo při přihlášení použili FAI ID ho mají taky uvedeno ve sloupci FAI licence. Pokud má být ve výsledcích a žebříčku pořádek, asi by to měl nějaký pracovitý človíček opravit?

Jen pro informaci, co říká o přihlašovacím formuláři mezinárodní soutěže Sportovní řád:
C.13.4 Entry forms
a) Entry forms must include sections for:
Name - First name - Date of Birth (juniors only) - Postal address - Nationality - FAI Unique ID
number - Class(es) entered.

U těch dvou otevřených soutěží se to už asi nezachrání, ale pro další přihlášky by měl formulář pro mezinárodní soutěž z licencí vyžadovat povinně pouze FAI ID ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 09:09 #21478 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
ad překlopené dvě soutěže :
Máš pravdu, tam jsem to překlápěl ze starého systému,a je to dost na prd. Zkusím to nějak fixnout.

ad registrace na mezinárodní. OK, takže stačí tedy vyžadovat FAI ID nikoli NAC licenci ?
CO ta adresa ? to mi příjde asi trošku "buzerační" ne ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 09:37 #21479 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Nejsem FAI funkcionář, jenom tlumočím co je ve sportovním řádu...

Můj názor je, že ta adresa by klidně mohla být E-mailová, a to ve formuláři máš (nevím jestli povinně?), to by myslím každý pořadatel jenom uvítal, když chce třeba soutěžícím před soutěží pustit nějakou organizační informaci.
Chtít po lidech poštovní adresu (bydliště), no to by asi narazilo na odpor, nebo na GDPR :silly: .
To bych tak chápal u Mistrovství světa, aby ti mohli dodatečně poslat zlatou medaili nebo šek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 10:08 #21480 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Plně se ztotožňuji s tvým názorem... Opraveno
Díky za podnět.
Opraveno

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.451 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám