× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

lightbulb Licence FAI

Více
21. bře 2019 08:16 #21499 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Licence FAI
To znamená dvě licence na model ? Jednu pro národní a druhou pro mezinárodní ?
Dle mého stačí FAI ID na všechny soutěže za předpokladu, že FAI ID mám.
A co s tím má udělat chudák Aleš ?

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 08:31 #21500 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Licence FAI

Petr Dušek napsal:

Radek Novotny napsal: ...Dle tohoto odstavce SMČR u soutěží pořádaných v ČR vyžaduje, aby před FAI ID byl uveden i kód země CZE. V zahraničí v souladu s FAI sportovním řádem toto vyžadováno není, a uvádí se pouze číslo...

Samozřejmě i podle sportovního řádu FAI musí být spolu s ID číslem uveden v přihlášce stát a na modelu zkratka státu. Není tam žádný rozdíl proti sportovnímu řádu SMČR.


Petře, prošel jsem ten sportovní řád FAI, i obecnou část, a tu povinnost uvedení zkratky země před FAI ID jsem tam opravdu nenašel. Samozřejmě může být chyba u mně, mohl jsem to přehlédnout. Kde se to tam uvádí?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 08:58 #21501 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Obecná část sportovního řádu (SC4_CIAM General_Rules), odstavec C 11.1 i)
The national identification mark followed by the National FAI licence number or the FAI Unique
ID number.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 09:24 #21502 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Licence FAI
Petře, díky moc za pomoc. Nevím, jak jsem tohle mohl nevidět, a to jsem skoro abstinent :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 09:31 #21503 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Ok,takže to upravím u sebe v registracích na (tři písmena)-(pět nebo více číslic)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 09:34 #21504 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI

Pavel Svoboda napsal: To znamená dvě licence na model ?

Pavle, pouze jedna licence stačí. Jak je uvedeno v SMČR sportovním řádu, buď číslo SMČR licence nebo FAI. Nevylučuje se obojí (jen když si koupíš/půjčíš cizí model, nesmíš na něm nechat tu původní cizí licenci).
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 10:01 #21505 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI

Aleš Krátký napsal: Ok,takže to upravím u sebe v registracích na (tři písmena)-(pět nebo více číslic)

Nedělej zmatky, máš to OK, nic (téměř) netřeba upravovat. Soutěžící zadá do přihlášky samostatně stát (implicitně je vyplněno CZE, takže domácí soutěžící nemusí měnit) a samostatně ID číslo. Maximálně bych v seznamu ten symbol vlajky doplnil i zkratkou státu a ID číslo posunul na první pozici mezi licencemi jako nejdůležitější údaj.
(třeba tak nějak podle obrázku ??)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 10:53 #21506 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
To není úplné hloupý nápad !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 11:13 #21507 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Licence FAI

Radek Novotny napsal: Petře, díky moc za pomoc. Nevím, jak jsem tohle mohl nevidět, a to jsem skoro abstinent :-)


Ty licence jsou fakt zakleté, přesně to co tu teď zcela správně citoval Petr Dušek jsem už dával do těchto diskusí minimálně dvakrát, ale je to prostě pořád dokola :-(
Tohle už je pomalu na sociologický výzkum - čím to, že takováhle prkotina a navíc v obecných pravidlech FAI popsaná docela dobře sežere v diskusích tolik času??? Sám si to vysvětlit neumím :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2019 11:22 #21508 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Tak ono ve chvíli kdy to dám do přihlášek, tak bude po ptákách a všichni se budou muset přizpůsobit :-D kouzlo "monopolu" :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.471 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám