× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCEV-19.10.2019 LMK Týnec nad Sázavou (přeložená z 15.6.)

Více
02. říj 2019 05:04 - 02. říj 2019 06:21 #22311 od Milan Chalupník
Na závěr sezony srdečně zveme na letiště do Poříčí n.S. všechny příznivce kategorie RCEV.
Aleši, prosím o otevření přihlášek, propozice zde:

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF



mám info, že se to někomu v pdf rozpadlo, takže ještě v doc:

Soubor přílohy:

Název souboru: Pozvanka_R...2019.doc
Velikost souboru:49 kB
Přílohy:
Poslední změna: 02. říj 2019 06:21 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
03. říj 2019 08:08 #22326 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. říj 2019 05:18 - 15. říj 2019 05:19 #22354 od Milan Chalupník
Předpověď rosničkářů se nadále drží velmi statečně:
modrá obloha, slunce, sem tam cumul, vánek do 2m/s směrem od Konopiště až Měsíčního údolí, teplota mezi 15-20°C, věřím jim. Co tu ještě nebylo zmíněno, v poledne jsou zajištěny tradiční klobásky na grilu pro každého.
Poslední změna: 15. říj 2019 05:19 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. říj 2019 16:43 #22364 od Milan Chalupník
Sezóna RCEV je uzavřena, díky moc tomu, kdo nám shora nadělil takové počasíčko, fotka a výsledky:

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. říj 2019 08:00 #22365 od Milan Chalupník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. říj 2019 15:21 #22366 od Petr Dušek
Jen malý dodatek k použitému sw, co už jsme řešili na nástupu před soutěží... v základní instalaci GliderScore, není tabulka pro zadávání bodů za přistání pro F5J (RCEV), je tam předdefinováno zadávání přistání v metrech. Řešení je jednoduché.
Na úvodní obrazovce v pravém sloupci zvolíte položku "Landings" a tam si zadáte novou tabulku "New Lndg", která bude vypadat tak jak je na přiloženém obrázku. Pak v nastavení soutěže toto schéma bodování přistání vyberete ze seznamu a vesele zadáváte bonusové body za přistání tak jak jsme v našich krajích zvyklí B) .

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. říj 2019 07:23 #22403 od Alois Hrabáček
Že by náhrada za nedodělaný SORG?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. říj 2019 07:47 #22404 od Jan Kubica
Aleš je snadný cíl, co? Možná stojí za připomenutí, že bez něj by nebyl Sorg žádný, ani dodělaný, ani nedodělaný, dokonce by nebyly ani tyto stránky. Podle mě už "čočky" dostal dost, přijde mi zbytečné do něho rýt "furt pryč". H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. říj 2019 08:11 #22405 od Radim Barč
Ahoj, souhlasím s Honzou. Kdo mě zná ví, že na Aleše často kleju, nicméně ho zároveň podporuju a vím, kolik nám ušetřil sorgem a stoupákem práce. Přesto, pokud Aleš do konce zimy sorg nedodělá, budu to řešit buď návratem ke staré verzi, nebo přechodem jinde. Aleš to ví, mluvil jsem s ním mnohokrát a zatím věřím, že slib dodrží a s jarním sluníčkem vyjde i bezchybná verze sorgu! No a s těmi prokletými hodinami...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. říj 2019 08:31 #22406 od Tomas Hruby
Já tohle Alešovi říkal do očí (žádné pomluvy za zády) v Bořeticích - má můj velký obdiv za původní SORG, ale SORGair je bohužel klasické "vítězství dobrého nápadu nad zdravým rozumem", kdy si na sebe sám upletl bič, kdy prostě podle mne zbytečně radikálně zahodil celkem dobře fungující věc a začal nově, což pak nestíhal a bohužel to došlo až k bodu, kdy se musí mluvit o ztrátě dobré pověsti SORGu :-(
Nechme se překvapit, pokud se to přes zimu podaří doladit, tak super, asi bychom si všichni přáli právě tuto variantu :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.488 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám