× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Kalendář akcí v roce 2020

Více
20. led 2020 18:13 #22651 od Pavel Svoboda
Radim napsal: " měnit termín Mistrovství České republiky, aby někteří mohli jet na vyhlášení EC mi přijde trošku zvláštní... "

TH napsal: "Na rovinu Lojzo - příliš se mi ta změna termínu MČR nelíbí, ten termín v září měl své důvody ... "

( Lojzo souhlasím.a výjimečně i s trenérem - : )

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2020 09:29 #22653 od Tomas Hruby

Alois Hrabáček napsal: Změnu navrhuji proto, aby se mohli ty nejlepší v ET, zúčastnit závěrečného vyhodnocení ET. Zatím to je jen návrh, na svaz jsem to ještě neposlal. Pokud máte jiný návrh ozvěte se. Rád se přizpůsobím. :)


Zase bych to vyhlášení EC tak neřešil, jezdili jsme na něj do Weilheimu, který si získal oblibu a jistou tradice, ale loni po přesunu finále jinam zájem z CZE hodně poklesl...
Osobně bych se vůbec nebál varianty Vipavu ignorovat a nechat dříve naplánovaný termín. Jinak tu je ještě poslední víkend v září (26.-27.9.), hypoteticky by se možná dalo jednat s pořadateli MČR RCEV o prohození (RCEV proti Vipavě, F5J o týden později, jak se původně chystalo právě RCEV), ovšem to je čistě o jejich dobré vůli. Ale je opravdu nutné tuhle změnu řešit a není to lépe nechat tak, jak bylo plánováno?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2020 09:58 #22654 od Pavel Hloušek
Pánové, máme téměř konec ledna a v kalendáři bordel jak v Itálii. Bylo by od Vás pěkné, kdyby ste si uvědomili, že s ohledem na termíny F5J a RCEV se plánují i další ,,podřadné modelářské akce" a ostatní osobní aktivity, a už se na ty přesuny vys.... Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2020 13:25 #22655 od Alois Hrabáček
Já jsem jen chtěl vyhovět těm kteří létají ET a jsou na tom dobře. Třeba budete i vy Tomáši a Pavle bojovat o tričko? Jestli ho vůbec ještě dávají? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. led 2020 13:28 #22656 od Alois Hrabáček
Trenére když řekneš, že to bude v původním termínu nic nebudeme měnit v žádném případě!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2020 08:25 #22657 od Tomas Hruby
Lojzo, ideální stav zkrátka neexistuje, je jasné, že původní termín nepotěší pár lidí, kteří by chtěli do Vipavy, naopak ten navržený červencový bude nepříjemný pro jiné lidi, kterým to bude kolidovat s rodinnou dovolenou, to si nevybereš. Můžeme spekulovat, která skupina bude větší, ale každopádně nenajdeš variantu, která by nadchla všechny.
Není to v takové rovině, abych se cítil oprávněn vydat nějaký radikální pokyn (asi se nedá mluvit o nějakém vyloženém porušení sportovního řádu a tak), nicméně pokud bych měl vyjádřit svůj ryze osobní názor, tak jsem pro zachování původního termínu. Podle mne je to trochu o vážnosti MČR a jeho nahlašování, neměli bychom si s tím hrát.

Mimochodem, já osobně jsem případ osoby, kterou do 100% nadšení neuvádí ani jedno, v tom červenci budu mít problém s rodinou určitě, ale zároveň bych možná i do Vipavy jel :-( To jen ilustruje to, že "hledání ideálu" je fakt iluzorní, smiřme se zkrátka s tím, že prakticky každý z nás bude muset u některých akcí hledat kompromisy a nejspíš neobjede úplně všechny akce, které by si sám přál...
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2020 08:44 #22658 od Alois Hrabáček
Tome máš pravdu, že všem se nezavděčíš. Proto beru slovo trenéra za slovo Boží. :), :(. Co ostatní ambiciózní piloti, jak to vidíte vy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2020 09:02 #22659 od Pavel Hloušek
Nejsu sice ambiciózní pilot, ale dovolím si zareagovat. Souhlas s tím co píše trenér, plus doplním, že takovýhle přesun vyvolává další přesuny a potom je v tom bordel ještě na jaře. A jaro bude letos brzy :) A mimochodem, všimli ste si, že dle kalendáře SMČR máme MČR dvou kategorií elektrovětroňů v jeden termín? Asi máme těch elektrokategorií opravdu moc :lol:
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. led 2020 14:39 #22660 od Martin Beseda
Já naivně doufal že si sezonu (a nejenom to modelářskou) naplánuji už v prosinci. Teď koukám, že v březnu to možná ještě nepůjde. Nenapadlo vás, že některým v práci nařizují na konci roku/na začátku (a to dost brzo) sepsat plán dovolených na celý rok???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. úno 2020 20:04 #22693 od Pavel Hloušek
Ahoj Aleši, s potěšením sem si přečetl tvůj článek zimní spánek, končící větou

P.S. slibuji, že rok 2020 budu mít na vás všechny více času :)

a dovolil bych si drze upozornit na prodlužující se dobu slunečního svitu, doprovázenou narůstající teplotou ovzduší. A tak si říkám, kdy se chystáš nakrmit zdejší kalendář? Vytáhneš si to z kalendáře na svazu, nebo ti to co sem chceme dát máme poslat? První soutěž RCEV děláme v Náměšti už příští měsíc :) ;) Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.411 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám