× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file SORG AIR

Více
16. led 2020 18:26 #22640 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG AIR
Ještě něco, penalizace se dává z výsledku celé základní části soutěže, ne v kole!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 18:32 #22641 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma SORG AIR
Lojzo máš představu co stojí licence na podobný program ? Za 1000,- Kč to nebude ( možná € : - )

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 19:07 #22642 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG AIR
Představu nemám, do počítačů nedělám jsem jen mizerný uživatel. Ale od Aleše by to nebylo tak hrozné? Kolik stojí ten GliderScore? Nebo je také volně stažitelný? Kdysi jsem koupil program Profili a stál cca 30,.€ nebo marek už nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 19:58 - 16. led 2020 20:00 #22643 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma SORG AIR
GliderScore je "donationware", tedy zdarma, ale jsou vítány dobrovolné příspěvky.
Ke stažení na gliderscore.com/Download.aspx .


Zpět k SORGu - kromě toho, co psal Radim, by opravdu nebylo od věci i u starého ještě trochu vylepšit losování, viz analýza od Honzy K.
A Aleši pak ještě jedna novinka - pro letošek bude hodně pořadatelů chtít podporu F3-RES, která má svá specifika (hlavně 2body za sekundu místo typického přímé přepočtu 1s-1b). Obávám se, že pokud bude někdo pořádat RES, tak logicky půjde do GliderScore, a v tom případě bude nejspíš uvažovat o tomto SW i pro F5J/RCEV. A jelikož tu průnik pořadatelů je už letos, tak se trochu obávám, že případná nepodpora RES bude mít na popularitu SORGu docela vážný dopad...
Poslední změna: 16. led 2020 20:00 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2020 21:23 #22644 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG AIR
Tome, ve všech verzích sorgu jde nastavit v podstatě cokoliv. Tedy i 2body za 1 sekundu atd...Je to jen tom, že se musí v editoru naklikat "2body za vteřinu" atd :-D člověk jen nesmí být líný....

Jak jsem řekl, starý upravím pouze v nezbytně nutné míře. Nehodlám vykopávat 12 let starou mrtvolu. Pokud půjde naklikat RES v sorgV4 (jako že jo) tak to udělám.

Do ničeho zásadního jako úpravy rotačních matic atd nebudu zasahovat.

Veškeré tyto velké věci budou v novém.

ad volba GS kvůli RES > F5J. Je to každého věc :) Já mám na GS stále stejný názor...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. led 2020 07:19 #22645 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma SORG AIR
Aleši máš pravdu, moc to nepředělávej! Fungovalo to a problém s rozlosováním si musí každý vyřešit. Není problém to ručně opravit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. bře 2020 12:31 #22746 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma SORG AIR

Aleš Krátký napsal:
Otázkou je, kolik a zda vůbec budou nějaké soutěže


... a taky kdo ví, jaký program to obslouží? Aleši ahoj, máme tady březen.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. bře 2020 20:19 #22749 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG AIR
Jak jsem několikrát avízoval Radime, starý sorg pojede jako předtím. Nový sorg bude až bude.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2020 09:07 #22751 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma SORG AIR
OK, žil jsem v domnění, že máš v plánu nějaké dílčí úpravy. Takže někde vykopu starý SORG a zkusím to...:sick:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. bře 2020 09:10 #22752 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG AIR
Však jo, bude "starý" ale upravený tak aby fungoval.
do konce týdne.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.465 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám