file průzkum dotazem piloti F5J

Více
03. led 2012 13:44 #6258 od Jaroslav Nezhyba
Chtěl bych zjistit,kolik pilotů v tomto roce by létalo F5Jpokud možno soutěžně,prosím o nezávazné přihlášení -vzor :

Jaroslav Nezhyba LMK VUT Brno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
03. led 2012 14:15 #6260 od Tomas Hruby
Ještě bych do dotazníku přidal "stupeň přípravy", možnosti třeba "plně připraveno" - míněn model i výškoměr, pro zajímavost uvést i typ výškoměru, "chybí jen výškoměr", "mám zájem, model zatím jen pro získání zkušeností" - tedy není žádn speciál, "mám zájem, ale model jsem ještě neřešil"...

U mě je to takto:

Tomáš Hrubý, Praha 213, plně připraveno, Altis V3
Martin Hrubý, Praha 213, plně připraveno bude do týdne (už se jen musí namontovat motor a serva do trupu), Altis V3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2012 14:45 #6261 od Jaroslav Nezhyba
Výborně Tomáši-bude to více vypovídat o stavu ! Kolik tipuješ soutěžáků ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2012 14:54 #6262 od Tomas Hruby

Jaroslav Nezhyba napsal: Výborně Tomáši-bude to více vypovídat o stavu ! Kolik tipuješ soutěžáků ?


Můj názor je, že hlubší zájem bude mít v roce 2012 tak 10 lidí - tohle je počet lidí, který mám tak nějak "podložené", už mají letadla (nebo jejich modely vyžadují jen malé úpravy), atd.
Ovšem vedle toho je tady nemalá skupina (určitě několik desítek lidí), které bych říkal "zájemci" a o kterou půjde - pokud se dost lidí z této skupiny zláká k létání, tak se F5J rozjede velmi svižně, pokud ale ne, tak to bude horší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2012 15:19 #6263 od Aleš Krátký
Aleš Krátký LMK Paskov - Zatím jen klasika s RCEK a bez Altisu (cili silne teoreticky soutezici,nicmene velmi odhodlany) - (zalezi taky kolik lidi z okoli to bude litat semnou)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2012 17:37 #6264 od F5J pilot
Odpověděl F5J pilot pro téma průzkum dotazem piloti F5J
Lubomir Vanura- Pike Perfect E.T, Futtura I a Futtura II - RC Altimeter #2 ,MK Hranice

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2012 18:28 #6270 od Tomáš Hlavinka
Tomáš Hlavinka, Litovel, Pike Perfect E.T. - bez spínače, během měsíce vlastní light vakuovaka 3m

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. led 2012 08:17 #6295 od Milan Chalupník
Patřím do zřejmě nemalého vzorku zájemců o tuto kategorii, na tento rok vlastním zatím jen RCEK modely, pro zajímavost uvažuji o pořízení nějakého (možností je mnoho) výškového spínače do modelu RCEK k praktickému vyzkoušení (možná i k sranda-soutěžení), ale zatím jsem jen fanda-teoretik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. led 2012 13:28 #6300 od Jiří Veselovský
Taky se hlásím, ale ve 2012 jen s káčkem a pokud se dožiju 2013 ;) , tak už s velkým eroplánem. Altíka beru od Ivana.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2012 22:37 #6311 od Mirek Kotula
Posílám pár fotek, ty bílooranžové jsou VOP a SOP pro RCEK o rozpětí 240cm do klidu a pak je tam pro F5J Supru o rozpětí 340cm, uhl. trubka s konzolou na plovoucí VOP, soustruh na výrobu gondoly a výřezy pro VOP a SOP na SUPRU. Jestli to stihnu a bude to trochu lítat, tak já F5J FAI taky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.286 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám