file RCEV, Polanka nad Odrou, 30.8.2014

Více
16. srp 2014 07:05 #12998 od Radim Barč
Propozice na RCEV v Polance, všichni jste srdečně zváni.
Aleše prosím o otevření přihlášek (ukončení 28.8.2014, 22:00hod)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
18. srp 2014 07:28 #13002 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
Více
31. srp 2014 17:45 - 31. srp 2014 17:50 #13208 od Petr Koláska
Díky celé Polance a jejich organizačnímu teamu za fajn soutěž, kupodivu tentokráte nefučel pro zdejší krajiny typický hurikán, ale jen svěží srpnový větřík ;) To zkažené poslední přistání, které mě stálo účast ve finále, si budu mlátit o hlavu ještě do začátku příští sezóny :evil: I když na Aleše, který vydržel ve finále 13(!!) minut jednom kuse(!!! :lol: ) nadávat na své špatné rozhodnutí neletět vpravo, ale vlevo, asi nemám :)
Ale tak aspoň se ta polanecká červená pěkně vyjímala na stupních vítězů :) Chlapci, kdo umí, umí, kdo neumí, kouká na vás zespoda :)

P.S. - ale do příště to přistání vypiluju - a pak se těšte :evil: :whistle: :P :lol: :lol:

Jo a prosím vás, založte někdo sešit na hlášky Martina Vohralíka, tak jsem se už dlouho nepobavil, to bude potřeba zachovávat i pro přístí generace :)
Namátkou: "Jo, jak máš talent, tak se hold neubráníš" "Chlapci, já nechci malovat čerta na zeď, ale jde sem ženská".....
Poslední změna: 31. srp 2014 17:50 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2014 17:54 #13209 od Radim Barč
Když jsem vám říkal, že je to v 80% vpravo, nevěřili jste. To bylo pořád něco o trhání přes stromy... Kamarádům nelžu ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2014 19:27 #13212 od Aleš Krátký
i prd velebnosti, mě tam odlákaly vlaštovky ... proradné obludy !
ale zanadával jsem si řádně teda

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 04:11 #13215 od Radim Barč
Krátké video z akce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 08:14 - 01. zář 2014 08:49 #13218 od Radek Novotny
... hezké :) V čase videa 7:15 mne zaujalo po přistání pilotovo pukrle - skoro jako gymnastka když seskočí z kladiny :)

ha!!! a v čase 3:00 je pak zajímavé, jak nebyl výškoměr nulován na zemi... :dry: Doufám, že byl pilot pranýřován, sťat, vyhoštěn z Moravy do Prahy, a nebo jinak exemplárně potrestán... ;)
Poslední změna: 01. zář 2014 08:49 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 09:34 #13222 od Aleš Krátký
se z tebe poseru :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 11:13 - 01. zář 2014 11:23 #13232 od Petr Koláska
Dlužno říct, že toho "nezresetování" jsem si všimnul taky, ale nechtěl jsem být za rejpala :) Já věděl, že se Radek ozve :) (ovšem je fakt, že na pořadí by to nic nezměnilo....)

P.S. - to nebylo pukrle - buď rád, že tam není původní zvuk, slovo pronesené při tom vzteklém rozhození rukama nebylo opravdu slušné :) Tohle "přistání", lépe snad nazývané "podoj co můžeš a pak to píchni do pole, protože už nedoletíš", mě totiž připravilo o finále, do kterého mi chybělo 35 bodů.... :evil: No jo, já neposlouchal Aleše, když mi říkal "pojď už zpátky, nebo nedoletíš", a on mi zase ve finále nevěřil, že ten tmavý mráček napravo tam není jen tak a že se z něčeho musí tvořit.... :D
Poslední změna: 01. zář 2014 11:23 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.368 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám