Startujeme s RESem

Kategorie: RES Zveřejněno: úterý 2. červen 2020 19:16 Napsal Ladislav Bušek

„Jsem nový trenér tohohle mančaftu. Vy mi budete vykat, já vám budu tykat, jasný? Vyžaduju naprostou kázeň a dokonalou znalost pravidel, chci vidět nasazení při stavbě a týmovýho ducha při lítání.“

Tolik nevážně míněný úvodní proslov ve stylu mého trenérského vzoru Luboše Hrouzka (seriál Lajna).
Myšlenka na spuštění RES stránek se mi již nějakou dobu honila hlavou, ale definitivně jsem se rozhodl až po konzultaci se zakladatelem FB a Messenger skupiny RESy Česká Republika Tomášem Hlavinkou, se kterým jsme se shodli, že nosné informace by neměli zapadnout v marastu sociálních sítí a diskusních fór, ale měly by být někde shromažďovány k pozdějšímu jednoduchému dohledání a využití. Do toho přišla nabídka od Aleše Krátkého, provozovatele portálu Stoupák.cz. Složité rozmýšlení - vlastní web nebo Stoupák? Jak to tedy vlastně udělat. Prozatím jsem se rozhodl pro dvojkolejnost s tím, že v budoucnu třeba jednu kolej odstavím. Takže se nedivte, když stejné články najdete na dvou místech.Myslím, že to není nic proti ničemu.

Pokud tedy někdo budete mít příspěvek na téma RES či ERES a budete jej chtít na tomto webu publikovat, neváhejte jej zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rád jej zveřejním – příspěvků a přispěvatelů není nikdy dost. Tímto vám předem děkuji za pomoc.

RES spolecna

 

 

Zobrazeno: 1419

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

hawk

dnz

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám