file SORG V2 - vypuštění

Více
01. čec 2011 04:40 #4486 od Petr Šrámek
Odpověděl Petr Šrámek pro téma SORG V2 - vypuštění
Ahoj, už je to v pohodě, nevěděl jsem, že musím dát místo uložit - otevřít. Už prográmek jede. ;)

:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2011 06:45 #4488 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
no teoreticky staci dat ulozit,ale asi byly nejake vypadky ve stahovani a proto to nebylo cele.

btw. proc ho stahujes cely ? pokud mas nejakou starsi verzi,ta se stahuje sama automaticky.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2011 18:36 #4495 od Petr Šrámek
Odpověděl Petr Šrámek pro téma SORG V2 - vypuštění
Ahoj podařilo se, stahoval jsem ho celý, do nového notebooku, v loňském roce jsem noťas měl půjčený. Zajímavé je že na starém stolním PC na XPčkách jsem to stáhnul bez jakýchkoliv zádrhelů.
Nakonec sem to rozlousknul, problémy mi dělal prográmek na rozbalení rar. ;)

:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čec 2011 09:44 #4500 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
ahaa :) nj je treba mit vzdy nejnovejsi winrar

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. lis 2011 13:38 #5937 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V2 - vypuštění
Aleši, má současná verze SORGu nějak ošetřen výstup na externí hodiny (zobrazovací LED panel) ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. lis 2011 13:41 #5938 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma SORG V2 - vypuštění
soucasna verze ne, ale na novy rok bude (defacto uz je) nova verze ktera ma vystup na LCD hodiny a nove snad i na "bodetove" hodiny (neboli nesvitive, hardwarove)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.772 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám