file Modelářská "dovolená"

Více
15. pro 2011 19:14 #6170 od Jan Kubica
Začítám přemítat, kam bych se mohl příští rok s eroplány vypravit. 9. a 10. června budou Masters v Madridu (výškoměry, K4-K6 a 50g - viz http://f5j.es/2011/12/08/calendario-pro ... l-f5-2012/ ). To jsou tři kategorie ve dvou dnech, to už by i za těch 2x 2500 km stálo (samozřejmě plus nějaká ta korrida a památky a koupání v moři a dobré jídlo a víno...).

Přidal by se někdo nebo je to už za hranicí zdravého rozumu?
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
15. pro 2011 21:25 #6171 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Modelářská "dovolená"
Kdybysme měli dost zdravého rozumu, tak netrávíme čas nějakými debilními letadly, že... :lol:
Jinak si v první řadě myslím, že na plánování je trochu brzy - není definitivní termínovka InterCupu, už vůbec zatím není jasno, jak to dopadne s případnými akcemi pod Contest Modelsport - tohle chce ještě chvíli vyčkat.

Nicméně můj zcela osobní názor je, že to Španělsko už je vzdáleností a náklady dost neúnosné, kombinace s rodinou to řeší jen částečně (kdo se má při dovolené starat ještě o hromadu vybavení).
Chtělo by to pro zpestření běžných akcí v CZ a SK ještě nějaké závody v DE,AT,možná třeba i DK, ale tady se právě zatím čeká, mám dojem, že tyto země se budou spíš klonit ke Contest Modelsport.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2011 08:10 #6172 od Vladimír Čermák

Jan Kubica napsal: je to už za hranicí zdravého rozumu?

Ano, je, :x do Paky to máš 50 km a nepřijedeš ale 5000 km do Madridu by jsi jel.
PS: to jenom že ti nikdo neodpověděl :P takže klidně vyraž.
Hezké Vánoce přeje Vladimír

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2011 08:29 #6173 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Modelářská "dovolená"

Tomas Hruby napsal: ...na plánování je trochu brzy - není definitivní termínovka InterCupu...

Téměř definitivní kalendář IT2012 je zde .
Jako rozumná modelářská dovolená se mi jeví 18.-24.8. na Slovensku, Madrid autem se dá, ale jako hranici zdravého rozumu vidím místo kam se dá dojet za den, tzn. 1000, max.1200km, to je odpověď na Honzovu otázku :D .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2011 09:12 #6174 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Modelářská "dovolená"

Petr Dušek napsal:

Tomas Hruby napsal: ...na plánování je trochu brzy - není definitivní termínovka InterCupu...

Téměř definitivní kalendář IT2012 je zde .
Jako rozumná modelářská dovolená se mi jeví 18.-24.8. na Slovensku, Madrid autem se dá, ale jako hranici zdravého rozumu vidím místo kam se dá dojet za den, tzn. 1000, max.1200km, to je odpověď na Honzovu otázku :D .


Souhlas, taky uvažuji, že bych na Slovensku v srpnu byl celý týden (možná i s rodinou), místo abych jezdil tam a zpátky.
K tomu kalendáři - InterCup se zvolna krystalizuje, zatím ale úplně chybí jakékoli informace z toho zmíněného Německa, Rakouska atd.
Přitom podle informací z více stran létat F5J budou, ale podklady nejsou...

Mimochodem Honza otevřel docela zajímavé téma - jaké kategorie budete létat příští rok a kam pojedete na závody?
Já třeba u sebe docela vážně přemýšlím o tom, že na jaře budu zase po delší pauze létat RCEN - abych si dále přivykal na létání se Shockem, když bohužel zjara není žádná akce F5J... Léto pak bude F5J smršť. Naopak vůbec netuším, nakolik se dostanu k RCEK - skoro mi začíná vrtat hlavou až odpískání sezóny :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2011 17:14 #6177 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Modelářská "dovolená"

Tomas Hruby napsal: Mimochodem Honza otevřel docela zajímavé téma - jaké kategorie budete létat příští rok a kam pojedete na závody?


Já budu (jako každý rok) létat jen místní soutěže (do oněch již diskutovaných 2 hodin jízdy autem) - a chci jednu nebo dvě "dovolenkové". Pokud nevyjde Španělsko, tak zase asi Itálie, možná Slovensko nebo Openscale v Brně.

Kategorie - RCEN, Autonomy, F5J. RCEK jen na zvláštní kolkovanou žádost (Hořice, možná NP). Na "toury" a "cupy" už mi chybí to správné nadšení :( . H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.248 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám