file Vánoční dárečky

Více
24. pro 2011 20:50 #6214 od Aleš Krátký
Vánoční dárečky vytvořil uživatel Aleš Krátký
tak copak vám naš český ježíšek naježil modelářského pod stromeček ?


ja mam konečne házedlo (thankx pane Ypsi a moje ženo :-D )

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
24. pro 2011 21:17 #6215 od Vladimír Čermák
To já mám zase poukázku do JINA v H.K. Budu si muset něco vybrat. :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. pro 2011 21:57 #6216 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Vánoční dárečky
Na mě Ježíšek prdí, ale děti byly asi hodné...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. pro 2011 11:39 #6227 od Luboslav Nagy
Odpověděl Luboslav Nagy pro téma Vánoční dárečky

Tomas Hruby napsal: Na mě Ježíšek prdí, ale děti byly asi hodné...


Po tomto modely pokukujem aj ja, tiež by som ho chcel osadit a pouzivať podľa pravidiel F5j-FAI a možno v buducnosti vyskušať aj súťaž.
Ako zatiaľ hodnotíš ten model čo sa prevedenia a technických parametrov týka? Bral si nejakú špecialne upravenú verziu alebo je to klasika bez úprav?
A čo trup, elektroverzia alebo F3J?
Verím že spravíš o tom modely samostatné stavebné vlákno (vybavenie, skusenosti).
Dík.

Ľuboslav Nagy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. pro 2011 12:25 #6228 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Vánoční dárečky
Musíš počkat, ještě jsem na tom nic moc neudělal. Trup je štíhlý F3J, ten "Strong" jsem viděl a je to nesmysl, vypadá to jak prasátko.
Jinak mám model zcela standardní, nebyl jsem schopen získat předem žádnou "protekci". Pořádně jsem se s p. Valentou pobavil až při předání a mírně vylepšit by to šlo, ale já mám standard.
Prázdná hmotnost je 1340g, takže pokud to vyvážím s identickým vybavením jako Shock, tak by měla být letová hmotnost mezi 1850-1900g.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. pro 2011 14:06 #6229 od Luboslav Nagy
Odpověděl Luboslav Nagy pro téma Vánoční dárečky
Rád si na tvoj popis počkám.
V popise čo je na stránkach valentamodel.cz je k DragonFly Pro napísané že je možné dodať model aj v elektroverzii.
Predpokladal som že ponúka štíhlý F3J trup upravený na elektro. Ten trup pre verziu Strong som nemyslel, ten je naozaj baculatý.
Ale pokiaľ sa do štandardného F3J trupu zmestí Kira s prevodovkou tak je to jedno.

Ľuboslav Nagy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. pro 2011 14:15 #6230 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Vánoční dárečky
Kira je v pohodě, za jistých okolností se vejde i oběžka. Valenta ti na přání dodá trup se zalepenou přepážkou na elektro, ale to jsem nechtěl právě proto, že si tam asi dám štíhlý pohon s menším kuželem a tedy budu řezat víc vpředu, než je standard.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. pro 2011 08:12 #6238 od Petr Šrámek
Odpověděl Petr Šrámek pro téma Vánoční dárečky
Připojím se s vánočním dárkem, pod stromečkem jsem rozbalil model Flash od RC-Factory, k termickým větroňům přibyde tak i možnost si zalétnout 3D akrobačku a vyblbnout se ;) .

:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. pro 2011 08:21 #6239 od Petr Šrámek
Odpověděl Petr Šrámek pro téma Vánoční dárečky

Luboslav Nagy napsal: Rád si na tvoj popis počkám.
V popise čo je na stránkach valentamodel.cz je k DragonFly Pro napísané že je možné dodať model aj v elektroverzii.
Predpokladal som že ponúka štíhlý F3J trup upravený na elektro. Ten trup pre verziu Strong som nemyslel, ten je naozaj baculatý.
Ale pokiaľ sa do štandardného F3J trupu zmestí Kira s prevodovkou tak je to jedno.

Letos jsem si pro sebe též koupil DragonFly s F3J trupem, jako holý drak byl těžší než Tomášům 1412g.
Neřešil jsem ho jako sutěžní, letovka je 2458g.
Osazen oběžkou Scorpion, 4čl. Lipol, 4čl NiCd přijímačovky, tam by se asi dalo ušetřit s hmotností, dál i na elektroinstalaci výběrem kabelů atd.
Od začátku stavěno jako rekrační model, bez soutěžní ambice, jinak mi dělá max. radost stoupání cca 13m/s s tímto motorem.
Jsem zvědav jak se podaří Tomášovi "odtučnit" model na soutěžní.
Pár foto ze stavby http://lmk-chotebor.rajce.idnes.cz/stavba_Dragonfly/
Plánuju i nějaký popis na Rcmanii.

:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.313 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám