file SORG V3 - SW pro rok 2012

Více
07. úno 2012 19:25 #6419 od Aleš Krátký
kluci kdo porada souteze, zkuste zde novou verzi.
je v ni udelano dost zmen,a hlavni je moznost mit variabilni konce odpoctu 10ti vterin.

jsou tam na vyber : zakladni 10ti minutova MP3 bez poslednich 10 vterin , a poté 6 variant odpočtu a to :
1) 50,51,52...59, GONG
2)50,51,52...59, KLAKSON
3) 10,9,8,...GONG
4) 10,9,8,...KLAKSON
5) gong,gong,gong...GONG
6) gong,gong,gong... KLAKSON

je tam taky MP3 pro vyhlášení přípravného času.

samozřejmně FAI F5J, a nově i americká ALES (altitude limited electric soaring? :) )

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Vybíral Rudolf
  • Avatar uživatele Vybíral Rudolf
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. úno 2012 05:45 #6426 od Vybíral Rudolf
Odpověděl Vybíral Rudolf pro téma SORG V3 - SW pro rok 2012
Ahoj Aleši, SORG V3 - když jsem v záložce nastavení soutěže ve zvolení kategorie dal načtení defaultních pravidel, vyskočil chybový alert. Pokud jsem ve výběru kategorie nastavil RCEK, podrobné výškové nastavení tam zůstalo. Možná by bylo lepší nastavit zobrazování nastavení výšky pouze k těm kategoriím, které s ním pracují

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. úno 2012 06:51 #6427 od Aleš Krátký
ahoj,jo tak to ale je :) pri jake kategorii jsi dal nacist defaultni hodnoty a vyskocil ten alert ? testnu to.
mozna jen chybi pozadovany zvuk nebo neco v pravidlech. daval jsem na net strasne moc verzi pro spanely, americany, cechy a je v tom gulas :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Vybíral Rudolf
  • Avatar uživatele Vybíral Rudolf
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. úno 2012 17:08 #6434 od Vybíral Rudolf
Odpověděl Vybíral Rudolf pro téma SORG V3 - SW pro rok 2012
bylo to při nastavené kategorii F5J, ale taky mi to udělalo i při RCEK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. úno 2012 17:25 #6435 od Aleš Krátký
dneska vecer udelam novou verzi kde by to mohlo byt ok.
budou tam vsecky kategorie , nove zvuky, konce mp3 atd... tak snad to bude ok.
pokud ne,mohu se pripojit potom k tobe a podivat se na problem primo na miste cinu.

AK

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. úno 2012 22:24 #6440 od Aleš Krátký
tady je nova verze.
je tam podpora pro kategorie ACES, FAI F5J, RCE7, RCEJ, RCEK, RCEN, RCEK, RCH, RCV2, RCVM, RCVN, RCVS, USA ALES ale i vlastní editor kategorií a tak lze vytvářed další.

Všechny jmenované mají podporu v podobě Audio souborů (je jich delkem 43! )

potřebuju ale ověřit správnost audia , a hlavně pravidel v té či oné kategorii. ;) ať pak není na louce pozdvižení

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Vybíral Rudolf
  • Avatar uživatele Vybíral Rudolf
  • Návštěvník
  • Návštěvník
14. úno 2012 21:31 #6498 od Vybíral Rudolf
Odpověděl Vybíral Rudolf pro téma SORG V3 - SW pro rok 2012
Ahoj Aleši,
zkoušel jsem si nasimulovat soutěž F5J v poslední verzi. "Nandal" jsem si tam účastníky z databáze a když jsem se dostal do záložky rozlosovat kola a dal jsem rozlosovat 1. kolo, tak mi SORG zamrzl. Přiložil jsem PrintScreen

Ruda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 21:41 #6499 od Aleš Krátký
Ahoj,
screen tu bohužel neni :(

spise mi posli (pokud to dela opakovane) zazipovanou slozku souteze, at se na to muzu podivat primo.

jo a otazka : jakou rotaci jsi mel vybranou.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2012 09:59 #6857 od Aleš Krátký


Tak je venku oficiální verze SORG V3.
Případne bugy nebo nápady , rady , informace prosím zde ...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2012 14:09 #6858 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma SORG V3 - SW pro rok 2012
...nová verze programu SORG tentokráte V3. Je postavena na starém základu, ale vylepšena o spoustu funkcí, novinek a jiných "udělátek"
Ajťáka jistě spousta nových udělátek potěší, běžný uživatel by možná ocenil trochu konzervativnější přístup, aby se při každé soutěži nemusel učit nové funkce, ale to je možná jen můj názor.
Je potřeba si uvědomit, že značná část uživatelů programu je v situaci dědečka ze známého videa. :lol:

Teď konkrétní připomínka. Dvě tlačítka START v okně hodin jsou trochu matoucí, když k počítači posadím pomocníka a řeknu mu ať zmáčkne START, těžko se bude orientovat. Pojmenování časů (Preparation time/Round time) je i v české verzi psané anglicky. Navíc v té angličtině by pracovní čas měl být označen jako Working time.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.323 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám