file Týmy

Více
09. zář 2014 17:36 #13315 od Aleš Krátký
Týmy vytvořil uživatel Aleš Krátký
Zdravím, koukám jak se tady dohadujeme o finále. Je to sice zajímavé, ale mě občas na akcích trápí i jiná věc a to jsou týmy.

Když už jsou týmy na soutěži (vesměs F5J), tak jsou jen striktně pro 3 lidi. Proč je to tak blbě omezeno, když se výsledek stejně dělí počtem členů týmu.

Dle mého, kdyby bylo na soutěži i pořadí týmů, tak by to dostalo další punc i pro ty "nevýherní adepty". Pořád můžeme porazit tým polanky naším dino (malča? :-DDDD) týmem atp.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
09. zář 2014 17:39 #13316 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Týmy
Na co se vlastně ptáš? Jestli by nestačily týmy jen dvoučlenné nebo to myslíš jinak?
Podle mě je podstatou týmové soutěže právě jistá vyrovnanost, složit "dvoučlenný elitní tým" je určitě snazší než tříčlenný, proto musí být počet lidí v týmu u všech stejný...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 17:50 #13317 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Týmy
a co když je v týmu třeba 5 lidí, nebo 4 atd ?

Dino : 4 lidi
Polanka : 7 lidí
Malča : 3 lidé

Je jedno kolik lidí je v týmu přece

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 17:56 - 09. zář 2014 17:57 #13319 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Týmy
Aleši, připadá mi, že ti moc nedochází podstata týmové soutěže.
Tým je prostě skupina s daným počtem lidí - obvykle tři, Polanka tedy postaví týmy dva, Dino vybere tři nejlepší atd.
Nemůžeš s tím čarovat - při průměrování bude větší tým spíš v nevýhodě (obvykle někdo pokazí), naopak započtení tří nejlepších by bylo totálně nefér vůči skupině s menším počtem. A kolik je lidí v týmu jedno není ani náhodou... Nezlob se, ale teď tu otvíráš cosi, co se nebojím nazvat nesmyslem :-(
Poslední změna: 09. zář 2014 17:57 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 18:00 #13320 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Týmy
já to vidím jinak.. Ok přejmenuj to na "soutěž který klub je lepší"
taky by jsi striktně uplatňoval pravidlo pevného poštu lidí ? Dovedu si přestavit hromadu reálných situací, kdy proste stejný počet členů není fér.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 18:09 #13321 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Týmy
No nevím, s hodnocením "který klub je lepší", mi přijde, že se suneš někam do svazarmovské doby, kdy se kluby hodnotily podle počtu výkonnostních tříd, kvůli tomu se lidi naháněli na soutěže často i téměř nuceně. Ale koneckonců pokud o to bude zájem, tak proč ne, dnes už na to nejsou vázány peníze a tak odpadne to "nucení", tak klidně podobné hodnocení udělej. Sice si myslím, že to je dost o ničem, ale na druhé straně to dnes už ničemu neuškodí :-)

Jen to podle mě nemá prakticky žádnou souvislost s tím, kvůli čemu se vypisují hodnocení týmů dnes...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 18:17 #13322 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Týmy
já nevím tome, ale u vás na soutěži nepanuje to opravdové soutěžní nasazení typu "toho bohdá nebude, aby ta polanka zase vyhrála", nebo "dneska to malčíkům možná natřeme" ?? já mám pocit, že tam lítáte solo a okrádáte se o druhotnou zábavu.

asi to každý chápeme jinak no

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 19:17 #13326 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Týmy
No popravdě mě zajímá, zda Malčíky (či ještě lépe Vlastu či dokonce Primože) porazím sám, potřebu kompenzovat si to nějakým "doplňkovým kritériem" ve stylu "sice mě zas Radek dostal, ale celkově jsme byli lepší" necítím :-)
Ale jak jsem již napsal, klidně něco vymysli, rozmlouvat ti to nebudu - dnes již podobné věci ničemu neuškodí a pokud to někoho potěší, tak budiž mu to přáno...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 19:18 #13327 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Týmy
Já chápu tým jako dodatečný soutěžní "náboj", jenomže potom by členové týmu neměli létat proti sobě. Jinak máš pravdu, řevnivost mezi námi na západě je určitě menší, my spolu, až na pár výjimek ;-), kamarádíme :-) H

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. zář 2014 19:28 - 09. zář 2014 19:29 #13328 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Týmy
Já si případný neúspěch nepotřebuju kompenzovat nějakým týmováním... mně to vždycky vykompenzuje manželka, když přijedu ze soutěže... řekne - Jak jsi si zalítal? Měl jsi krásný víkend? Já ti zatím uvařila oblíbené lasagne a dáš si k tomu víno nebo pivo? Jo a štrůdl je ještě teplý v troubě, tak si nech místo ještě na kávu... A ten štrůdl si dáš po jídle u hokeje, a nebo ti to s kávou můžu donést do dílny...? Hlavně si odpočiň po takovém náročném sportování, jó, kam se hrabe Šebrle... B)
Poslední změna: 09. zář 2014 19:29 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.409 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám