× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Pozvánka RCEV-Horní Branná 2.6.2019

Více
27. dub 2019 14:43 #21677 od Jaroslav Lhota
Aleši prosím

Soubor přílohy:

Název souboru: PROPOZICES...2019.doc
Velikost souboru:43 kB
otevři přihlašování díky Jarda
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
29. dub 2019 13:57 #21692 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2019 18:14 #21738 od Jaroslav Lhota
Ahoj z důvodu nepříznivého počasí na neděli jsme se s Martinem rozhodli přeložit naši soutěž RCEV na jiný termín o termínu budeme informovat podle aktualní předpovědi počasí.Děkujeme za pochopení.Jarda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2019 19:44 #21739 od Petr Dušek
Tak to je částečně dobrá zpráva, protože tuhle neděli jsem nemohl ani kdyby nakrásně bylo počasí ideální. Teď ještě jak se pochlapíte s novým termínem, takový třeba 2. červen by nebyl špatný :whistle: .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2019 15:10 #21741 od Jaroslav Lhota
Ahoj z důvodu nepříznivého počasí na neděli jsme se s Martinem rozhodli přeložit naši soutěž RCEV na jiný termín o termínu budeme informovat podle aktualní předpovědi počasí.Děkujeme za pochopení.Jarda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2019 03:32 #21798 od Jaroslav Lhota
Přeloženou soutěž z 12.5. by chom odlétali tuto neděli.
Aleši prosím otevři přhlašování diky Jarda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2019 08:31 #21802 od Petr Dušek
Sice jsem sám tenhle termín navrhl, ale to jsem ještě nevěděl, že v neděli se poletí soutěž v Plzni, která měla být původně v sobotu. Budeme zbytečně v jednom dni tříštit síly na dvou místech??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2019 20:15 #21804 od Aleš Krátký
hotovo

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. kvě 2019 09:38 - 29. kvě 2019 10:40 #21806 od Radek Novotny

Petr Dušek napsal: Sice jsem sám tenhle termín navrhl, ale to jsem ještě nevěděl, že v neděli se poletí soutěž v Plzni, která měla být původně v sobotu. Budeme zbytečně v jednom dni tříštit síly na dvou místech??

Ahoj RCEVšichni,

Chtěl bych tady apelovat jako trenér elektrovětroňů na organizátory soutěží, aby v případě odložených soutěží oznamovali nový termín soutěže spolu s novými propozicemi minimálně 14 dní před novým termínem soutěže.

Je to víc férové vůči těm, co si musí doma zorganizovat volno na soutěž, což je myslím většiná z nás.

Těď aktuálně je to věc týkající se RCEV, ale apel platí samozřejmě obecně i pro včechny ostatní kategorie.

Díky,

Radek
Poslední změna: 29. kvě 2019 10:40 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. kvě 2019 12:31 #21811 od Petr Semerák
Ahoj. Jak píše šéftrenér... Máme na tento víkend dlouho plánované soustředění, takže z Paky nedorazíme :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.299 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám