× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file 9.JIHOMORAVSKÝ POHAR F5J 2021

Více
28. kvě 2021 06:29 #24015 od Aleš Krátký
Opraveny propozice (nejsou tam RCEV) + oprava počtu startujících

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 07:06 #24020 od Martin Veleba
No i tak startovné 40 Euro na jednodenku je trošku přehnané!!!! Za mě nemám zájem.
Poděkovali: Pavel Svoboda, Pavel Hofer

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 09:05 #24024 od Radek Novotny
Jako trenér sekce elektroletů jsem včera na základě spousty negativních reakcí pilotů mluvil s J. Dudášem, ředitelem akce. Slíbil mi, že tu jednodenku ještě přehodnotí.
Osobně nechápu, co je na tom k přehodnocování. Dělat Contest jako jednodenní akci, pouze v neděli, a do večera, je pro mne "nepochopitelný". Stejně by tam většina pilotů musela být už v sobotu, i v případě té jednodenky.
Zatím to máme tak, že se taky nezúčastníme.
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 09:43 - 28. kvě 2021 09:50 #24025 od František Bělař
O nezákonném vyžadování zdravotnických informací ani nemluvě....

Nejenom vláda si neuvědomuje, že vládní nařízení je právní silou na úrovni vyhlášky a tedy nemůže jít nad zákon, nebo přes něj a že jsou meze, které nelze překračovat ani zákonem.

Chápu, že se pořadatel chce nějak pojistit, aby mu nějaký iniciativní blb neházel na krk vytvoření semeniště nákazy, ale to jde udělat i jinak.
Stejně jako na školu v přírodě, nebo na tábor.
Prohlášení o bezinfekčnosti, které je v úrovni čestného prohlášení podle OZ. Pro uvedený účel to bohatě stačí a pokud by v něm někdo prokázaně kecal, je pořadatel z obliga a dotyčný má o starosti navíc postaráno.


Docela jsem se na tuhle akci těšil, protože jsem mohl spojit práci na konci týdne a účast (nebo aspoň čumendu) na velkém F5J-ale takhle asi fakt ne...

Ještě jedna věc, i když budu vypadat jako grammar nazi-omlouvám se, ale pozvánka na mezinárodní akci by měla projít korekturou, aby netloukla do očí:-(
Poslední změna: 28. kvě 2021 09:50 uživatelem František Bělař.
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 12:12 #24026 od Martin Rajšner
Dobrý den,
myslím, že nějaké testy jsou aktuálně to nejmenší. Spíš jde o to, že to pořadatel dělá nepochopitelně na jeden den a ještě v neděli. No uvidíme, snad jim to dojde a třeba je to jen velký překlep :)
Bořetic by bylo škoda, je to krásné místo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 13:22 #24028 od Pavel Svoboda
U meruněk byli někdy F3Jéčka ... (že Martin ví jak to tam vypadá : - ).

A teď vážně!
Ach jo ...

a) jednodení a neděle ?
b) 40 euro grošů za jednodení ?
d) 4 člen rodiny zaplatí kolik ?

... asi moc Borovičky

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 13:28 #24029 od Martin Rajšner
hahaha lítal jsem tam poslední F5j :-D

njn no lockdown na Slovensku má vážné následky :-D
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 14:56 - 28. kvě 2021 15:01 #24031 od Tomas Hruby
Stejně jako Radek N. jsem to také rozporoval přímo vůči pořadateli (fajn je, že já vůči jinému kontaktu, tak to jde nezávisle více kanály).
Jinak co já vím, tak s tou jednodenkou to asi vážně míněno bohužel bylo, pořadatel se obává velkých nákladů při menším počtu lidí. Osobně tohle moc neberu, ale budiž.
Popravdě ale tu neděli jsem opravdu nepochopil, to vnímám jako úlet a zrovna tak to startovné, to je za jednodenní akci úplně mimo.

Za mne samozřejmě lobuji za klasickou dvoudenní akci, ale pokud by striktně trvali na jednodenní, tak ať je to aspoň v sobotu a s rozumnějším startovným.

Zdravotnické informace je nesmysl komentovat, je to za víc než měsíc a do té doby budou aktuální pravidla zase úplně jiná, dokonce bych si dovolil tipnout, že i při klasických zmatcích naší vlády se do té doby různé nejasnosti stačí bez problémů usadit. Buď nebude třeba nic a tedy nebude co řešit anebo do té doby legislativou projde nějaká obecná podoba "covid pasu" a pak vlastně taky nebude co řešit, prostě si ho soutěžící budou muset zajistit...
Poslední změna: 28. kvě 2021 15:01 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2021 16:02 #24032 od František Bělař
Jedna věc proč neděle a do sedmi do večera mne napadla:
Od letoška je povolený restart motoru, ne? Počasí nevypadá, že by slibovalo brutálně nahřátý červen, takže podvečerní rundy budou nejspíš bez termiky-a výhled na 300 km domů, pondělí v práci a pohled na model skoro v meruňkách by mohl tohle pravidlo otestovat docela solidně... :whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2021 08:17 #24068 od Aleš Krátký
Zdravím F5J komunitu



Pár poznámok a doplnení k JMP F5J 2021 po ohlasoch z vašich radov, za ktoré vám ďakuje a beriem ich ako konštruktívne pripomienky.



1. Tuto súťaž robíme predovšetkým pre vás pilotov F5J a záleží nám na tom aby ste boli spokojný a z Bořetic si odniesli prijemný a hodnotný športový zážitok.

2. Na základe vašich pripomienok rozširujeme súťaž na dva dni.

3. Lieta sa iba kategória F5J.Za preklepy v propozíciách sa ospravedlňujem.



Par poznámok od nás, zo strany usporiadateľov:



1. Súťaž v Bořeticiach sme postupne dostali na vysokú medzinárodnú úroveň, ktorú chceme aj napriek zložitej situácii s COVIDom udržať. Aj keď epidemiologická situácia v ČR sa momentálne zlepšuje netreba oplývať prehnaným optimizmom. Stačí sa pozrieť čo sa dej v UK.

2. Nemáme záujem robiť nizkonákladovú súťaž so samomeranim. Neznamená to ale že si organizátorov takýchto súťaži si nevážime, pravé naopak sú aj tieto druhy súťaži potrebne aby si mohol zalietať veľký počet záujemcov. Veď aj vo futbale majú 1. ligu ale aj 4. okresnú triedu.

3. Aj keď sme veľkí fandovia F5J tak musíme počítať financie tak aby sme vyšli aspoň na 0. Nikdy sme tuto činnosť nebrali ako zárobkovú a hodiny strávené pri organizácii robíme ako dobrovoľníci zo svojimi kamarátmi a rodinnými príslušníkmi zadarmo. Po skúsenostiach z minulých ročníkov vieme že vaše štartovne pokryje asi 60-70% celkových nákladov tohto podujatia. Bohužiaľ šanca dostať podporu od sponzora je v dobe COVIDU nulová a to iste platí o príspevkoch od regionálnych organizácií. To znamená že udržanie úrovne podujatia na požadovanej úrovni je super ťažká úloha ale pokúsime sa.



Juraj Dudáš

Riaditeľ JMP 2021

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.447 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám