file REPREZENTACE F5J 2019

Více
28. zář 2018 08:14 - 01. říj 2018 12:16 #20988 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re:REPREZENTACE F5J 2019
Omlouvám se za zpoždění (nominovaní už věděli dříve), ale konečně publikuji závěr nominace F5J pro MS v Trnavě 2019.
Výsledky viz tabulka, jelikož mi není známa žádná okolnost, která by mohla vést trenéra k zásahu do nominaci, tak dávám na vědomí, že nominace bude na svaz předána přesně tak, jak je v tabulce.

Tedy konkrétně...
Senioři Radek Malčík, Jiří Ducháň a Jan Vácha
Junioři Luboš Pospíšil, Jaroslav Vostřel, René Novotný
Náhradníci viz tabulka.

A veselá poznámka - jak se v půlce nominace objevil návrh, dát Radkovi 5 bodů penalizaci, aby se více snažil, tak prostý výpočet ukazuje, že by se opravdu nominoval i s touto penalizací, dokonce z druhého místa :-)

EDIT - našel jsem první chybičku, byť bez dopadu na výsledek -mám to špatně u Radka M., ve skutečnosti má dokonce 307,95b (neupravil jsem mu po Lanškrounu započtené výsledky).
Připojenou tabulku zatím nebudu měnit, pokud najdete další chyby, dejte vědět, pak to upravím globálně.
Poslední změna: 01. říj 2018 12:16 uživatelem Tomas Hruby.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. říj 2018 12:27 #20992 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re:REPREZENTACE F5J 2019
Připojuji tabulku, kde je opraven Radek Malčík, viz poznámka výše a pak B. Koros, který měl čtyři výsledky.
Dodávám ještě, že podle nominačních kritérií bylo podmínkou, že minimálně jeden výsledek musí být z Eurotour, tedy pokud by někdo měl tři nejlepší výsledky z MČR a dvou národních závodů, tak by se mu měl místo jednoho počítat další výsledek v pořadí, případně započítat nula.
Kontrolu tohoto jsem ale řešil pouze pro cca prvních 15 míst plus všechny juniory, tam to je u všech v pořádku. Na dalších místech jsem se tímto již nezabýval, protože to nemá na nominaci žádný dopad. Od pohledu se tam tento stav místy vyskytuje, opakuji ale, že je to daleko za místy, která se týkají nominace a v tabulce je to tedy spíš pro zajímavost.
Kompletní pořadí bude mít smysl u národního žebříčku, na který dojde cca za 14 dní po poslední akci v Ostravě (bohužel stav na Stoupáku příliš nejde použít s ohledem na známý problém s nesouladem národních a FAI licencí, musí se projít ručně).

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.262 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám