file Stoupák nově ?

Více
03. říj 2010 17:43 #2674 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Stoupák nově ?

Martin Falticko napsal: 4) Co takhle i jiné domény než RCEK a RCEJ? Něco společné pro naše národní kategorie - nebo to bude info jenom pro tyhle dvě kategorie?

Jinak s Joomlou jsem jednou dělal - byl to tak deprimující zážitek, že jsem si musel napsat vlastní systém :)


S hodnocením Joomly naprosto souhlasím, zkusil jsem to jako první RS a nakonec skončil u WP, ale nejsem programátor a admina těm novým stránkám taky dělat nebudu, takže jak je Alešovi libo :lol: . Nicméně si i tak myslím, že by celý systém měl mít adminy dva, pro každý případ. Já to určitě nebudu, ale Martine, co Ty na to? (Aleši, prosím neber to nijak osobně, já jsem třeba taky předal všechna data Jirkovi, co když by mě z toho kleplo :) ).

Co se domén týká, zůstal bych u stoupáku (a to jsem proti tomu názvu byl, ale teď se mi líbí - skoro jako lomcovák). Kategorií je u nás spousta, určitě přibudou další (minimálně F5J), třeba se mi ani moc nezdá mít i jiné aliasy, i když alespoň je nikdo nezneužije proti nám. RCEx nedám, mám už na to napojených moc věcí nesouvisejících s modely. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 17:57 #2676 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
jak jsem psal,joomla je proste "jina" kdyz si na ni zvyknete,szjistite ze je co se tyka funkcnosti a pouzitelnosti best ... tak to proste je :)

a ad domeny : jsou to jen aliasy, stoji to par supu a rozhodne to je lepsi kdyz adresa je jasna, a patri k tve kategorii :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 18:11 #2677 od Martin Falticko
Odpověděl Martin Falticko pro téma Stoupák nově ?
"Jiná" ve smyslu zabugovanosti? Nebo nesystematičnosti ve vytváření nových verzí - viz přechod z 1.0 do verze 1.5 a mód legacy, který stejně většinou nejede. Taky tisíce pluginů, které nedodržují model MVC a ani se nedají pořádně nastylovat bez změny v kódu. Pak se ani nedají pořádně updatovat. To, že na tom běží weby škol a jiných, je jejich "problém" - hlavně ty tuny balastu, co se budoucí správci musí naučit, se mi zdají zbytečné...

Jinak administrátora - proč ne, jenom si na to udělat čas.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2010 20:48 #2686 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
verze 1 a 1.5 je mozna smutne pojmenovana.meli to dat jako 2.0,jsou dost odlisne, ale co se tyka update je to ok.a moznost upravy pouze po zasahu do kodu : tak to je snad normalni vec ne ? nebo chces editor pro lamky WYSIWYG ? ale pane kolego.

ja vyzkousel hoooodne RS, eshopu, for , galerii a myslim si,ze joomla je jedna z nej, stejne jako phpBB forum, phoca galery, phoca download atp. ale jak rikam, joomla je dost "jina" na pochopeni.mas snad tedy jiny RS ktery by vyhovoval ? rad se poucim.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2010 06:18 #2690 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
tak jsem to trosku upravil ...
nahodil galerii a par fotek, nechal jen horni menu, upravil trosku design atd...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2010 11:15 #2693 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
tak,uz jsem naimportoval data z fora,uzivatele, vse funguje, uz je i nejaky "pokusny" clanek ... takze to vypada ze doladime detaily,a nahodime to. yep?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2010 11:33 #2694 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Stoupák nově ?
Vyhoď ten "hnusnej" nápis RCEK server :lol:
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2010 14:33 #2696 od Martin Falticko
Odpověděl Martin Falticko pro téma Stoupák nově ?

Vyhoď ten "hnusnej" nápis RCEK server

Je v něm jěště pravopisná chyba :-)

Redakční systém mám, jak jsem říkal, vlastní - výhoda oproti Joomle - znám v něm každý "bajt" a není problém něco doprogramovat, pokud to chybí. Modul pro žebříčky, co tam je, by potřeboval jen pár drobných úprav k další funkčnosti (jako vkládání soutěží nebo import výsledků). Drobný problém by mohla být integrace PHPBB na stejný login, ale když se to povedlo joomle, není to nemožné. Podle mě ne vždy je dobré řídit se větou "rychle to nějak udělat, aby to fungovalo". Další alternativou může být třeba Drupal nebo Kentico od .NET.

Edit: Ještě mě napadlo, že vkládání soutěží uživateli je docela blbost. Tohle musí v každém případě dělat administrátor, protože kdyby si tam každý dal, co ho napadle (a není v kalendáři svazu), byl by z toho docela chaos.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2010 16:17 #2699 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák nově ?
vlastni RS se NIKDY nevyrovna vetsimu a FUNGUJICIMU systemu , proc treba nekdo neudela svoje forum kdyz je phpBB spatne ?

drupal ? no to radeji ne ne :)
v joomle znam zase kazdy bit ja,a kolega z prace,zivi nas to ...

ad kalendar soutezi : souteze muze organizovat pouze clovek,ktery na to ma prava,coz nkdo z vas ted neni krom aleska...
vsechny souteze jdou pote exportovat a importovat do vasich e-kalendarnich systemu co existuji.

opravdu nevim v cem vidis problem v joomle, kdybys mel neco konkretniho napis,jinak to asi nemusim komentovat.
zatim to funguje dobre,a fungovat bude VELMI.i pod EXTREMNI zatezi (lide,prispevky,fotky, pristupy) vzdy jede jako raketa,bez problemu,nezasira se ....

nyni je to vicemene z 75% hotove, ja jsem spokojen,doladim detaily a uvidime

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. říj 2010 18:18 #2701 od jan kadlec
Odpověděl jan kadlec pro téma Stoupák nově ?
Koukal sem na DF na "Novém Stoupáku" a chybí tam příspěvky, které jsou na "starém" ?????

Proč se na novém nelze z diskuze vrátit zpět na titulní stránku ? Bude upraveno ?

Díky

Jan Kadlec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.346 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám