file Výše startovného na soutěžích

Více
02. led 2014 10:11 #11563 od Aleš Krátký
Hele to máš těžký ... lidi nadavaji kvuli stovky za startovne, ale ten benzin nikdo neresi.
ono taky litam to, co mam blize ...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. led 2014 10:26 #11565 od Tomas Hruby
Upřímně řečeno jet na domácí soutěž ve vyloženě národní kategorii přes 300km je extrém, který dělá naprosté mimnimum lidí nikdo a argumentovat takto je lehce demagogie. Jen málo lidí jezdí přes 150km, některé skupiny si vystačí s okruhem 20km :-) Větší vzdálenosti se jezdí prakticky jen na velké vícedenní akce - MČR, mezinárodní atd., případně nějakou jinak specifickou akci. A v momentu, kdy se jede v průměru třeba "jen" 240km v součtu tam a zpátky jsme u benzínu/nafty třeba na 500 korun a pak už není procento startovného zcela zanedbatelné a když pojedou jedním autem dva lidé, tak bychom se při navýšení startovného třeba na 200 korun už dostali do situace, kdy by to začalo být cenově s benzínem dost podobné. Při jen o trochu menší vzdálenosti či navýšení na 300 korun by bylo startovné dokonce největší položkou.
Takže bych se přeci jen lidí, řešících jeho cenu, trochu zastal, ono to zas tak úplně mizivé není a asi se najde pěkných pár lidí, pro které by to už mohlo představovat zlom mezi "mohu či nemohu si dovolit".

Jinak si myslím, že hlavní důvod pro časoměřiče je omezení rizika ne zcela seriózních výsledků, kdy kamarádi mezi sebou přimhouří oči a výsledek lehce zaokrouhlí atd. Tohle se podle mne občas děje, i když to nikdo moc nebude chtít přiznat. Docela bych i věřil, že vyložené podvody s větším ovlivněním se dějí miimálně či vůbec, v tomto jsem optimista. Jenže při akcích s minimálními bodovými rozdíly jako RCEN a v poslední době i třeba RCEK může být občas cítit i "zaokrouhlení" o sekundu v čase či centimetr na přistání a tady už bych takový optimista nebyl :-(

S tou úsporou času to zas tak horké není, v tom jsem názorem blíže k Jirkovi V., nicméně občas se taky sejde natolik, že to roli hraje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. led 2014 16:17 #11566 od Ondřej Vinklář
Tak když jsem to tu pracně pročetl, tak taky přidám pár slov. Jelikož studuji a v Nové Pace je nás více studentů tak bohužel na soutěž, kde bude startovné vyšší jak 100kč nepojedu. To si radši hodím letadlo za barákem a budu spokojen. Nikdy na soutěž nejedu s tím že vyhraju, protože moje šance jsou mizivé :whistle: . Lítám, protože mě to baví a radši si polítám doma než abych platil 300 kč za soutěž.
Ale to je jen můj názor. :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2014 05:25 #11568 od Josef Macek
Musíte si uvědomit, že každá radost něco stojí! Já osobně taky nejsem zastánce samoměření, a byl bych raději, kdyby každý pilot ukázal nezávisle na někom co umí a bez možnosti nějakého přilepšováníhozaokrouhlování. Ale jestliže zůstane startovné jaké je, tak si myslím, že soutěže půjdou do kytek, jako viz. Horní Branná :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Franta Hovorka
  • Avatar uživatele Franta Hovorka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
03. led 2014 21:30 #11573 od Franta Hovorka
Odpověděl Franta Hovorka pro téma Re: Výše startovného na soutěžích
TAk startovné rovnou napalte za 1000kč :D dejte parek zdarma a je to!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: B) B) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :sick:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • j
  • Avatar uživatele j
  • Návštěvník
  • Návštěvník
04. led 2014 19:19 #11577 od j
Odpověděl j pro téma Re: Výše startovného na soutěžích
Nevím co máš proti Horní Branné startovné není předražené a asi nemáš ponětí co obnáší pořádat nějakou soutěž (pronájem letiště,ozvučení,stan,atd) počkáme si tvoji soutěž a potom si můžeme navzájem postěžovat a ne někoho pomlouvat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. led 2014 21:28 #11578 od Ondřej Vinklář
Za mě mohu říci, že soutěže v horní branné jsou nejlepší, jelikož zde nalétám krásné výsledky téměř vždy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
05. led 2014 06:43 #11581 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Re: Výše startovného na soutěžích
Jelikož jsem byl na soutěžích i jinde (Hořice, Nová Paka, Lomnice) než v Horní Branné, tak mohu říci, že startovné je všude stejné, ale v porovnání celkovou kvalitou pořádání soutěže si myslím, že by to v Horní Branné mohlo být lepší, alespoň třeba ceny pro první 3 soutěžící, za to bych se styděl!
Jak je možné, že třeba v Hořicích první tři soutěžící v každé věkové kategorii dostanou hodnotné nové ceny jako třeba serva, motor, ragulátor, poháry, atd..Navíc umějí zařídit kvalitní občerstvení! A v Horní branné jsou první tři rádi, když dostanou prošlé sušenky, nefunkční svítilnu... a neumřou hlady! Mě to připadá, jako když se tam v Horní Branné chce někdo obohatit na úkor druhých. Proto raději si zalítám za barákem jen tak pro radost, což mě vyjde daleko levněji, a nemusím se stále rozčilovat, že jsem někomu dal 100 Kč jen tak!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2014 08:56 #11582 od Aleš Krátký
hele anonymove (kluci,proc nepisete jako registrovani?). ja nevim jak vam, ale kdyz uz jedu na soutez, tak tam musi byt alespon jedna zakladni vec a to pohary. pokud je tam i jidlo navic, nebo alespon moznost si objednat pizzu tak tim lepe.

pohary jsou proste na soutezi zaklad. Pohar je vzpominka (teda pokud ho vyhraju), ktera trva roky..

peknejsi pohary pro prvni 3 lidi vyjdou na 1000 kč. To mi nepripada jako ranec, zvlast kdyz to podelim poctem lidi na soutezi.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2014 08:46 #11584 od Petr Semerák
Ahoj. Tedy v prvé řadě se musím zastat kluků z H.B. Ono pořádat soutěž není zas až taková legrace a pokud má být rozpočet vyrovnaný (málokterý klub si může dovolit dotovat soutěže ze svých prostředků), tak po odečtení režie z vybraného startovného toho moc nezbyde. A to že v H.B. není oficiální občerstvení, s tím každý počítá, ostatně je to vždy uvedené v propozicích. A když máš chuť na kafe, tak ti ho Ivan rád uvaří. A o nějakém obohacování fakt nemůže být řeč. Nakonec každý si může vybrat svobodně soutěž, na kterou přijede a na kterou ne. Co se týče hodnotnějších cen, to pak znamená sehnat nějakého sponzora, což není zrovna jednoduché, zabere to hromadu času a nervů. Takže rád pojedu i na soutěž za stovku, kde si zasačasoměřím a kde dostanu diplom (teda kdybych náhodou něco nalítal) a něco symbolického.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.406 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám